Čas na serveru 11:31:22

Antonín Procházka
Dítě s holubicemi

Id: 156305

Dítě s holubicemi

  •  / Dítě s holubicemi / Antonín Procházka

kombinovaná technika/papír, rozměr 60 x 50 cm, signováno dvakrát monogramem, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2072x

Vyvolávací cena: