Čas na serveru 09:36:46

Antonín Procházka
Dívčí poprsí

Id: 326603

Dívčí poprsí

  •  / Dívčí poprsí / Antonín Procházka

akvarel/papír, rozměr listu 41 x 32 cm, značeno tužkou vpravo dole, zaskleno v kazetě, přiložen odborný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky

zobrazeno: 6453x

Vyvolávací cena:
15 000

410 000

Příhozy: 147