Čas na serveru 23:43:43

Antonín Procházka
Dívka s ošatkou

Id: 281204

Dívka s ošatkou

  •  / Dívka s ošatkou / Antonín Procházka

kombinovaná technika/akvarel/pastel/papír, rozměr 43 x 30 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 3145x

Vyvolávací cena:

15 500