Čas na serveru 17:34:40

Antonín Procházka
Dravci

Id: 152602

Dravci

  •  / Dravci / Antonín Procházka

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 58 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 2637x

Vyvolávací cena:
8 000

31 000