Čas na serveru 16:15:19

Antonín Procházka
Dvě ženy s dítětem

Id: 299702

Dvě ženy s dítětem

  •  / Dvě ženy s dítětem / Antonín Procházka

olejová tempera/sololit, rozměr 30 x 40 cm, značeno monogramem vpravo dole, lehce poškozený rám, přiložen znalecký posudek PhDr. Petry Hoftichové

zobrazeno: 3358x

Vyvolávací cena:

58 000

Příhozy: 62