Čas na serveru 16:26:31

Antonín Procházka
Květinový trh v Marakeši

Id: 279206

Květinový trh v Marakeši

  •  / Květinový trh v Marakeši / Antonín Procházka

olej/plátno, rozměr 67 x 103 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku mezi lety 1930-40, rámováno

zobrazeno: 8392x

Vyvolávací cena:
12 000

38 000