Čas na serveru 14:26:02

Antonín Procházka
Lev na lovu

Id: 358103

Lev na lovu

  •  / Lev na lovu / Antonín Procházka

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 59 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 776x

Vyvolávací cena:

4 300