Čas na serveru 05:56:41

Antonín Procházka
Pierot s kolombínou

Id: 389303

Pierot s kolombínou

  •  / Pierot s kolombínou / Antonín Procházka

kresba tužkou/papír, rozměr listu 16,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, papír zvlněný

zobrazeno: 596x

Vyvolávací cena:

2 900