Čas na serveru 01:49:22

Antonín Procházka
Souboj tygra se lvem

Id: 352101

Souboj tygra se lvem

  •  / Souboj tygra se lvem / Antonín Procházka

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr listu 15 x 21 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1149x

Vyvolávací cena:

6 000