Čas na serveru 00:55:29

Antonín Raimund Wolf
Starý mlýn

Id: 58701

Starý mlýn

  •  / Starý mlýn / Antonín Raimund Wolf

olej/plátno, 94 x 129 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na malbě, dekorativně adjustováno, původní stav, jedná se autorovo rané dílo, vytvořené mezi lety 1887 - 1890, které se na našem trhu vyskytuje velmi vzácně, tento autor je jedním z prvních žáků Mařákovy školy, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4386x

Vyvolávací cena:
25 000

85 000