Čas na serveru 02:21:19

Antonín Raimund Wolf
U ohníčku

Id: 375102

U ohníčku

  •  / U ohníčku / Antonín Raimund Wolf

olej/plátno, rozměr 47,5 x 37 cm, značeno vlevo dole, doba vzniku kolem 1895, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 8733x

Vyvolávací cena:
3 800

28 000