Čas na serveru 16:00:42

Antonín Rychlovský
Dívka v Divoké Šárce

Id: 37201

Dívka v Divoké Šárce

  •  / Dívka v Divoké Šárce / Antonín Rychlovský

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1888x

Vyvolávací cena: