Čas na serveru 10:37:24

Antonín Sirůček
Matka s dítětem

Id: 209913

Matka s dítětem

  •  / Matka s dítětem / Antonín Sirůček

olej/plátno, rozměr 115 x 65 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozené rámování

zobrazeno: 1457x

Vyvolávací cena:

3 800