Čas na serveru 08:28:32

Antonín Slavíček
Procesí

Id: 330804

Procesí

  •  / Procesí / Antonín Slavíček

akvarel/papír/podloženo kartonem, rozměr 14 x 20 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 9272x

Vyvolávací cena:

32 000