Čas na serveru 00:06:47

Jan Slavíček
Říčka v krajině

Id: 222401

Říčka v krajině

  •  / Říčka v krajině / Jan Slavíček

olej/karton, rozměr 31 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné nedostatečnosti v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1857x

Vyvolávací cena:
3 800

15 500