Čas na serveru 02:32:32

Antonín Slavíček
Velký strom

Id: 354401

Velký strom

  •  / Velký strom / Antonín Slavíček

olej/plátno, rozměr 56 x 75 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1905, volné v rámu, restaurováno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 4075x

Vyvolávací cena:
25 000

210 000

Příhozy: 66