Čas na serveru 06:55:30

Antonín Slavíček
Velký strom

Id: 354401

Velký strom

  •  / Velký strom / Antonín Slavíček

olej/plátno, rozměr 56 x 75 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1905, volné v rámu, restaurováno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 3184x

Vyvolávací cena:
25 000

120 000

2022,05-1,16,21,02,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 48