Čas na serveru 16:04:47

Antonín Strnadel
Útok

Id: 55003

Útok

  •  / Útok / Antonín Strnadel
  •  / Útok / Antonín Strnadel

kombinovaná technika/papír, velikost listu 35 x 23 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1034x

Vyvolávací cena:

19.1.2017, 22:33:00

19.1.2017 22:28 1 500 Kč