Čas na serveru 15:47:45

Antonín Viktorin
Zimní motiv

Id: 188005

Zimní motiv

  •  / Zimní motiv / Antonín Viktorin

malba/lepenka, rozměr viditelný 10,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, lehce zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1296x

Vyvolávací cena:
700