Čas na serveru 05:12:32

Antonín Waldhauser
Červánky

Id: 215402

Červánky

  •  / Červánky  / Antonín Waldhauser

olej/plátno, rozměr 26 x 33 cm, neznačeno, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 2448x

Vyvolávací cena:

48 000

Příhozy: 59