Čas na serveru 18:08:38

Antonín Waldhauser
Červánky

Id: 222206

Červánky

  •  / Červánky / Antonín Waldhauser

olej/dřevo, rozměr 22 x 15,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, poškozený rám,po

zobrazeno: 2137x

Vyvolávací cena:

51 000