Čas na serveru 05:11:00

Antonín Waldhauser
Červánky

Id: 172602

Červánky

  •  / Červánky / Antonín Waldhauser

olej/plátno, rozměr 32 x 47 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, zvlněné plátno, malba lokálně poškozena, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 2354x

Vyvolávací cena:
10 000

35 000