Čas na serveru 04:48:39

Antonín Waldhauser
Červánky nad rybníkem

Id: 222207

Červánky nad rybníkem

  •  / Červánky nad rybníkem / Antonín Waldhauser

olej/dřevo, rozměr 22 x 16 cm, značeno monogramem vlevo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, poškozený rám,po

zobrazeno: 1956x

Vyvolávací cena:

57 000

Příhozy: 63