Čas na serveru 03:53:27

Antonín Waldhauser
Hrad Orlík

Id: 166606

Hrad Orlík

  •  / Hrad Orlík / Antonín Waldhauser

olej/plátno rozměr 46 x 65 cm, nesignováno, rentoilováno, doba vzniku kolem 1870, poškozený rám, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 9644x

Vyvolávací cena:

55 000