Čas na serveru 05:18:21

Antonín Waldhauser
Hrad za úplňku

Id: 360404

Hrad za úplňku

  •  / Hrad za úplňku / Antonín Waldhauser

olej/dřevo, rozměr 12 x 21 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno též na zadní straně, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1847x

Vyvolávací cena:

15 500