Čas na serveru 13:18:13

Antonín Waldhauser
Kostelík v zimě

Id: 296802

Kostelík v zimě

  •  / Kostelík v zimě / Antonín Waldhauser

olej/deska, rozměr 16 x 21,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, pozůstalostní razítko na zadní straně, poškozený rám

zobrazeno: 3276x

Vyvolávací cena:

38 000

Příhozy: 53