Čas na serveru 03:17:55

Antonín Waldhauser
Lovec

Id: 189301

Lovec

  •  / Lovec / Antonín Waldhauser

olej/plátno, rozměr 53 x 42 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený novodobý rám, popisky na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2209x

Vyvolávací cena:

18 500