Čas na serveru 05:19:45

Antonín Waldhauser
Měsíční svit

Id: 217902

Měsíční svit

  •  / Měsíční svit / Antonín Waldhauser

olej/lepenka, rozměr 11,5 x 22 cm, značeno monogramem vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1972x

Vyvolávací cena:

16 509