Čas na serveru 04:06:12

Antonín Waldhauser
Kutná Hora za úplňku

Id: 60806

Kutná Hora za úplňku

  •  / Kutná Hora za úplňku  / Antonín Waldhauser

olej/dřevo, rozměr 15,5 x 15,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko a věnování, novější rámování, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2769x

Vyvolávací cena:

20 000