Čas na serveru 16:24:22

Antonín Waldhauser
Milenci

Id: 297601

Milenci

  •  / Milenci / Antonín Waldhauser

olej/plátno, rozměr 68,5 x 54,5 cm, značeno monogramem v ploše, doba vzniku cca 1860, konzultováno s Městským muzeem a galerií Čáslav a PhDr. Michaelem Zachařem, oděrky na rámu

zobrazeno: 1451x

Vyvolávací cena:

19 000