Čas na serveru 04:22:25

Antonín Waldhauser
Milenci

Id: 297601

Milenci

  •  / Milenci / Antonín Waldhauser

olej/plátno, rozměr 68,5 x 54,5 cm, značeno monogramem v ploše, doba vzniku cca 1860, konzultováno s Městským muzeem a galerií Čáslav a PhDr. Michaelem Zachařem, oděrky na rámu

zobrazeno: 1136x

Vyvolávací cena:

19 000