Čas na serveru 19:50:06

Antonín Waldhauser
Motiv z Francie

Id: 110201

Motiv z Francie

  •  / Motiv z Francie / Antonín Waldhauser

olej/plátno, rozměr 28 x 42 cm, signováno monogramem vlevo dole, kolem 1880, odborně restaurováno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2160x

Vyvolávací cena:

26 000