Čas na serveru 18:12:40

Antonín Waldhauser
Od Čáslavi

Id: 224102

Od Čáslavi

  •  / Od Čáslavi / Antonín Waldhauser

kombinovaná technika/papír/lepenka, rozměr 12,5 x 19 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, list malby poškozen vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1391x

Vyvolávací cena:
2 800

7 500