Čas na serveru 18:46:48

Antonín Waldhauser
Ovocné zátiší

Id: 308402

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Antonín Waldhauser

olej/plátno/karton, rozměr 37,5 x 46 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně, obraz značně znečištěn, značně poškozený rám

zobrazeno: 1518x

Vyvolávací cena:
3 800

7 100