Čas na serveru 00:37:56

Antonín Waldhauser
Soutěska

Id: 459101

Soutěska

  •  / Soutěska / Antonín Waldhauser

olej/karton, rozměr 13,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně opatřeno pozůstalostními razítky, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 499x

Vyvolávací cena:

7 000