Čas na serveru 03:40:34

Antonín Waldhauser
Stará rybárna

Id: 334005

Stará rybárna

  •  / Stará rybárna / Antonín Waldhauser

olej/plátno/karton, rozměr 13 x 23 cm, značeno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, ústně konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 2214x

Vyvolávací cena:
4 800

43 000