Čas na serveru 04:52:29

Antonín Waldhauser
Staré vrby

Id: 312301

Staré vrby

  •  / Staré vrby / Antonín Waldhauser

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 10 cm, značeno monogramem vpravo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 3157x

Vyvolávací cena:
4 800