Čas na serveru 07:37:51

Antonín Waldhauser
U potoka v podvečer

Id: 483902

U potoka v podvečer

  •  / U potoka v podvečer / Antonín Waldhauser

olej/plátno fixované na překližce, rozměr 21 x 29 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 643x

Vyvolávací cena:
7 000

14 000