Čas na serveru 01:59:59

Antonín Waldhauser
Větrný mlýn v krajině

Id: 161807

Větrný mlýn v krajině

  •  / Větrný mlýn v krajině / Antonín Waldhauser

olej/plátno/dřevěná deska, rozměr 16,5 x 33 cm, signováno monogramem vlevo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, dekorativně adjustováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 4072x

Vyvolávací cena:
10 000

53 000

Příhozy: 56