Čas na serveru 08:22:03

Antonín Waldhauser
Za soumraku

Id: 186701

Za soumraku

  •  / Za soumraku / Antonín Waldhauser

olej/deska, rozměr 10,3 x 25,2 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, poškozený rám, PO

zobrazeno: 2560x

Vyvolávací cena:

23 222