Čas na serveru 04:07:11

Antonín Waldhauser
Za úplňku

Id: 74109

Za úplňku

  •  / Za úplňku / Antonín Waldhauser

olej/dřevo, rozměr 10 x 14 cm, nesignováno, pravděpodobně vpravo dole monogram, popis na zadní straně, zaskleno, mlha pod sklem, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1990x

Vyvolávací cena:

8 000