Čas na serveru 04:36:41

Antonín Waldhauser
Západ slunce nad mořem

Id: 211402

Západ slunce nad mořem

  •  / Západ slunce nad mořem / Antonín Waldhauser

olej/dřevo, rozměr 20,5 x 26,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1514x

Vyvolávací cena:
3 800

33 000