Čas na serveru 12:29:36

Antonín Waldhauser
Zima

Id: 313603

Zima

  •  / Zima / Antonín Waldhauser
  •  / Zima / Antonín Waldhauser
  •  / Zima / Antonín Waldhauser

olej/plátno, rozměr 42 x 52,5 cm, značeno a popsáno vlevo dole, lehce poškozená malba, poškozený rám

zobrazeno: 6674x

Vyvolávací cena:

79 000

Příhozy: 55