Čas na serveru 05:16:55

Antonín Waldhauser
Zimní les

Id: 23702

Zimní les

  •  / Zimní les / Antonín Waldhauser

olej/ plátno/karton, rozměr ve výřezu 12 x 17 cm, na zadní straně monogram tužkou AW, paspartováno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 2502x

Vyvolávací cena:
1 200

14 600