Čas na serveru 09:12:06

Antonín Waldhauser
Zimní nálada

Id: 2402

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / Antonín Waldhauser

olej/plátno, rozměr 25,5 x 33 cm, neznačeno, doba vzniku 2. polovina 80. let 19. století, rámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

zobrazeno: 5316x

Vyvolávací cena:

66 666

Příhozy: 67