Čas na serveru 08:53:31

Antonino Leto
Rybáři

Id: 270006

Rybáři

  •  / Rybáři / Antonino Leto
  •  / Rybáři / Antonino Leto
  •  / Rybáři / Antonino Leto

olej/deska, rozměr viditelný 46 x 75 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 2907x

Vyvolávací cena:
3 200

16 000