Čas na serveru 14:10:44

Antoš Frolka
Babička

Id: 74106

Babička

  •  / Babička / Antoš Frolka
  •  / Babička / Antoš Frolka
  •  / Babička / Antoš Frolka

akvarel/papír, rozměr 28 x 39 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4093x

Vyvolávací cena:

3 150