Čas na serveru 13:33:46

Antoš Frolka
Děvčata v krojích

Id: 228202

Děvčata v krojích

  •  / Děvčata v krojích / Antoš Frolka

akvarel/papír, rozměr 61 x 46 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, lehce zvlněný papír

zobrazeno: 2930x

Vyvolávací cena:

20 000