Čas na serveru 16:37:29

Antoš Frolka
Dívka na poli

Id: 206405

Dívka na poli

  •  / Dívka na poli / Antoš Frolka

olej/plátno, rozměr 52 x 68 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2419x

Vyvolávací cena:

44 000