Čas na serveru 06:45:51

Antoš Frolka
Krojovaná děvčata

Id: 76201

Krojovaná děvčata

  •  / Krojovaná děvčata / Antoš Frolka

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 11 cm, nesignováno, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1734x

Vyvolávací cena:

1 800