Čas na serveru 04:06:17

Antoš Frolka
Krojované děvče

Id: 181024

Krojované děvče

  •  / Krojované děvče / Antoš Frolka

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11 x 14 cm, signováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, poškozená pasparta i rám

zobrazeno: 1720x

Vyvolávací cena:
500