Čas na serveru 15:07:33

Antoš Frolka
Rozkvetlé keře

Id: 208717

Rozkvetlé keře

  •  / Rozkvetlé keře / Antoš Frolka

olej/dřevo, rozměr 29 x 39 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1476x

Vyvolávací cena:

28 000